Impreza

Obóz windsurfingowy "Z wiatrem i pod wiatr" na Mazurach

wiek: 12 – 18 lat

Mazury - Ryn

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
WINR 101-07-201711-07-20171699
Rezerwuj
WINR 212-07-201722-07-20171699
Rezerwuj
WINR 323-07-201702-08-20171699
Rezerwuj
WINR 403-08-201713-08-20171699
Rezerwuj

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Poczujecie prawdziwy klimat surfingowego życia połączony ze szkoleniem na wysokim poziomie! Mnóstwo atrakcji na wodzie i nad wodą, szeroki program zajęć dodatkowych  oraz  profesjonalna opieka! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką i doskonaleniem żeglowania na desce z żaglem. Do dyspozycji naszych uczestników mamy wydzieloną plażę windsurfingową. Zajęcia prowadzą instruktorzy i zawodnicy, czynnie uprawiający ten sport. Szkolenie odbywa się obowiązkowo w kamizelkach asekuracyjnych i na sprzęcie o parametrach przystosowanych do rozmiarów i umiejętności uczestników oraz warunków pogodowych. Organizujemy regaty windsurfingowe, zawody, chrzest dla nowicjuszy.
A wieczorami…. Wieczorami zabaw ciąg dalszy. Będą dyskoteki, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, gry terenowe.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo - żeglarski w Rynie, ul. Mazurska 17. Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godz. 10.00.

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic) lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie.
Wyżywienie – całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Kadra - wykwalifikowani instruktorzy i zawodnicy, wychowawcy. Ubezpieczenie - NW. Sprzęt – zapewniamy deski, żagle, kamizelki asekuracyjne, pianki. Realizację programu w zależności od pogody.

 
..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek - 12 lat. Karta kolonijna ze zgodą rodziców, zgłoszenie uczestnictwa-umowa (wzory w biurze). Legitymacja szkolna. Umiejętność pływania wpław potwierdzona pisemnie przez rodziców.


..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Sztormiak (nieprzemakalną kurtkę), polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis, obuwie do chodzenia w wodzie i pływania na desce (np. trampki). Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne).


..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie.

..:: PROGRAM
Nauka i doskonalenie pływania na desce z żaglem
Zajęcia prowadzone są w trzech grupach zaawansowania:
- podstawowa
- średnio zaawansowana
- zaawansowana
Regaty windsurfingowe
W trakcie obozu odbywają się regaty windsurfingowe. Pod koniec turnusu sumujemy punkty z poszczególnych konkurencji. Najlepszych nagradzamy. 
Chrzest młodych windsurfingowców
Na koniec obozu dla młodych nowicjuszy organizujemy chrzest z nadaniem imion. A na koniec pasowanie na surfera. 
Zajęcia rekreacyjne
Weźmiecie udział w grach zespołowych i indywidualnych. Gry i zabawy sportowe, terenowe, konkursy, olimpiady sportowe i wodne. Wszystko oczywiście na wesoło. Najlepsi zostaną nagrodzeni!
Wycieczki piesze
Zwiedzanie miasteczka Ryn, Zamku Krzyżackiego, który został odrestaurowany, zachowując swój stary klimat.
Doskonalenie pływania wpław
Poznajemy nowe style pływackie, dowiadujemy się jakie błędy popełniamy, a to wszystko pod czujnym okiem doświadczonej kadry.
Kajaki lub rowery wodne
Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze, a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
Wyprawy rowerowe
Wyprawy rowerowe to jedna z najlepszych form podróżowania i poznawania świata, która pozwala nam dotrzeć dokładnie tam gdzie tylko nam się zamarzy. Możemy podziwiać otaczające nas krajobrazy, wypoczywać na łonie natury.
Plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika
Czyli słodki chillout pod czujnym okiem ratowników.
Żeglarstwo
Zaczniemy od nauki podstaw - stawiania żagli, obsługi osprzętu, zachowania na pokładzie, zasad bezpieczeństwa. Wszyscy będą uczyli się sterować, obsługiwać żagle i liny. Wieczorami przy ognisku nauczymy się śpiewać szanty i piosenki żeglarskie...:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce - więcej tutaj

Galeria imprezy