Dane Firmowe

DANE FIRMOWE
..::
Wandrus sp. z o.o.

ul. Kubacza 12/1, 80-431 Gdańsk
NIP: 9571154244

...:: Biuro czynne jest:
- jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 19:00 pod numerami telefonów 
501 647139, 504 460166
- w okresie czerwiec, lipiec, sierpień biuro działa na Mazurach w miejscu gdzie organizowane są obozy
- w okresie wrzesień - marzec po uprzedni kontaktcie telefonicznym
- w soboty biuro jest nieczynne.


..:: Pomoc przy wyborze oferty, szczegółowe informacje o programach i przebiegu obozów
tel. 501 647 139,

..:: Całodobowy (w sytuacjach awaryjnych) telefon Wandrusa

tel. 501 647 139,  tel. 504 460 166

..:: email: wandrus@wandrus.com.pl

 

O FIRMIE
Wandrus sp. z o.o. to organizator aktywnej turystyki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wyróżnikiem naszych imprez jest hasło "czynna turystyka - aktywny wypoczynek". Wyjeżdżając z nami macie więc pewność, że na Naszych obozach nie będziecie się nudzić. U Naszych klientów wyrobiliśmy sobie opinię solidnego, rzetelnego partnera, z którym warto wybrać się na letnią lub zimową imprezę. Staramy się zaspokoić różnorodne oczekiwania naszych Uczestników, dostosowując do ich wymagań atrakcyjne i niekonwencjonalne programy.

Organizujemy rejsy i obozy żeglarskie, na których można zdobyć uprawnienia żeglarskie bądź popłynąć turystycznie. Żeglujemy po wielu akwenach takich jak Mazury, Zalew Wiślany, Zatoka Gdańska, Zalew Szczeciński, Chorwacja, Grecja.

Zapraszamy na obozy z aktywnym programem - przygodowe, windsurfingowe, rowerowe, taneczne, artystyczne, gokartowe, quadowe, paintballowe, survivalowe, spływy kajakowe, konne, gitarowe, fotograficzne, artystyczne i wiele innych.

Dla Naszych najmłodszych uczestników stworzyliśmy specjalny dział imprez "Wakacje Smyka", które dają możliwość poznania nowych i rozwijania dotychczasowych umiejętności, uczą współdziałania w grupie, komunikowania się z otoczeniem a zarazem dają możliwość aktywnego wypoczynku.

Dla dorosłych organizujemy wyjątkowe wakacyjne obozy przygody na Mazurach oraz w okresie od marca do października kursy żeglarskie i motorowodne, na których można zdobyć uprawnienia poczynając od żeglarza jachtowego a kończąc na patentach instruktorskich.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę obozów?

 • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, instruktorską i pedagogiczną, zgodnie z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 • Mamy specjalne propozycje dla dorosłych.

 • Uczestnicy na większość obozów mają zapewniony dojazd z ponad 20 miast w Polsce autokarem lub pociągiem.

 • Oferujemy wiele imprez z aktywnym programem wypoczynku, dostosowanym do możliwości i wieku uczestników.

 • Na obozach mamy w większości własny sprzęt, co pozwala na jego efektywniejsze wykorztystanie. Podczas obozów, zależnie od programu, uczestnicy mają do dyspozycji quady, gokarty, paintball, asg, wiatrówki, łuki, sprzęt windsurfingowy, rowery wodne, rowery tradycyjne, sprzęt pomocny w nauce i doskonaleniu pływania wpław, jachty żaglowe, kajaki, motorówki i wiele innych...

 • Zwracamy uwagę na opinie i sugestie uczestników, starając się sprostać ich oczekiwaniom.

 • Staramy się stale urozmaicać i poszerzać naszą ofertę.

 • W przeciwieństwie do wielu firm wcale nie uważamy, że jesteśmy najlepsi.

 • Najmłodsze Smyki mają możliwość przyjazdu na obóz razem z rodzicami.

 • Wszystkie zajęcia odbywają się przy zachowaniu najdalej idących norm bezpieczeństwa.

 • Mamy ciekawy, aktywny i bezpieczny program.

 • Do realizacji programu używamy sprawdzonego sprzętu, który posiada wymagane przepisami dokumenty i atesty.

 • Na obozach zapewniamy opiekę medyczną.


Dlaczego warto wybrać naszą ofertę żeglarską?

 • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, instruktorską i pedagogiczną, zgodnie z przepisami Polskiego Związku Żeglarskiego i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 • Mamy nowoczesną, nową flotę jachtów żaglowych klasy Sasanka 660, Phobos 24, Antila 24, Antila 26 i jednostki motorowodne.

 • Nasza oferta jest najbogatsza - jako jedyna firma oferujemy tak wiele imprez na tak wielu akwenach.

 • Mamy ciekawą ofertę zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych żeglarzy.

 • Mamy specjalne propozycje dla dorosłych.

Jeśli chcesz podzielić się z innymi swoimi wrażeniami - napisz do nas na adres wandrus@wandrus.com.pl

Załoga BTA Wandrus

A OTO NIEKTÓRE Z OPINII O NASZYCH IMPREZACH

Rzadko wystawiam opinie na internecie. Jednak tym razem zadowolenie mojego syna z pobytu na obozie zorganizowanym przez Wandrus spowodowało, że z przyjemnością chciałabym podzielić się moją opinią. Syn co roku jeździ na co najmniej jeden obóz wakacyjny od ośmiu lat. Do tej pory wychodził z założenia, ze nie nie chce wracać do tego samego miejsca, że woli poszerzać swoje horyzonty i odkrywać inne miejsca. Dlatego też co roku wybieraliśmy innych organizatorów podróży, aby poznać i sprawdzić nowe możliwości. Tym razem jednak sama byłam ogromnie zaskoczona, ponieważ syn po powrocie oznajmił, że chce ponownie w przyszłym roku jechać na obóz do Rynu. W tym roku był na obozie przygadowo-quadowym, z którego był bardzo zadowolony. W zeszłych latach był też na wyjeździe o podobnym profilu, ale tym razem stwierdził, że był to najlepszy obóz na którym był. Miał możliwość doświadczenia jazdy w przeróżnych warunkach terenowych. W czasie organizowanych zajęć, każdy z uczestników miał do dyspozycji dla siebie quad. Na wcześniejszych obozach uczestnicy musieli czekać, aż poprzedni skończy jazdę (w związku z tym czas spędzony na jeździe był jednak o wiele krótszy od gwarantowanego). Syn do tej pory opowiada o przygodach z pobytu (co jest akurat dość zaskakujące jak na chłopaka;)) Jest bardzo zadowolony z organizowanych zajęć oraz kadry, która opiekowała się uczestnikami w trakcie trwania obozu. Opcję wyboru kolejnych wakacji mam już rozwiązaną - jak zapowiedział mój syn - nic innego, tylko Ryn;) Sylwia Syryca-Jankowicz


Super! Polecamy. Co tu dużo mówić Ludzie, tu nie chodzi o piękniejszego qłada czy nowszy sprzęt, najważniejsi są ludzie i ich podejście do naszych dzieci. Kadra Wandrusa to odpowiedzialni i bardzo pozytywnie nastawieni ludzie.
Wysłaliśmy dzieci na pierwszy obóz, bez poleceń znajomych, wyszukaliśmy przez internet z dozą niepokoju i decyzja zapadła. Radość dzieci po powrocie z obozu bezcenna, jeszcze dobrze z wyjazdu nie wrócili a już prosili by zapisać ich na przyszły rok. Na obozie byli w lipcu 2018, obóz pajtbollowo- quadowy, podczas zajęć chłopcy mogli wybierać zajęcia zamiennie na sporty wodne. Kadra kompetentna zajmowała się dzieciakami cały dzień. Dzwoniliśmy do dzieci, by zapytać jak im się podoba, w odpowiedzi usłyszeliśmy, że super ale nie może teraz rozmawiać, mam taktyki wojenne lub jestem na kładach. Zajęcia mieli nawet wieczorem a do dyspozycji super sprzęt. Czas paintballowo-quadowy odbywał się na terenach o różnym stopniu trudności, dzieci były bardzo zadowolone . Pierwszy konkretny telefon od syna był dopiero w drodze powrotnej, po opowiadaniach jak było oznajmił na co chce pojechać w przyszłym roku. Chłopcy jadą w tym roku na kolejną przygodę w to samo miejsce i już nie mogą się doczekać. Utrzymują kontakt z kolegami którzy byli w ubiegłym roku i już się umawiają na wspólny termin wyjazdowy, bo część z nich również jedzie ponownie. Uważamy, że jest to doskonałe miejsce rozrywki dla dzieci i dobrze zorganizowane, odpoczynek na miarę ich potrzeb. Szczerze polecamy firmę Wandrus która przy pomocy wykwalifikowanej kadry dba o bezpieczeństwo podczas zabaw naszych dzieci. Pozdrawiam
Adam i Alicja Tajchman Przemyśl, kwiecień 2019


Dzień dobry, od dwóch lat jezdze na obozy organizowane przez Wandrusa i jestem bardzo zadowolona ze świadczonych przez firmę usług. Po całym roku szkolnym Wandrus to niesamowita odskocznia od szarej rzeczywistości. Co tu dużo mówić: pozytywnie nastawiona kadra że wspaniałym poczuciem humoru, a co z tym idzie miła atmosfera podczas zajęć, jak i w kręgu uczestników, bo każdy konflikt był szybko lagodzony przez kadre która zawsze potrafila znaleźć stosowne rozwiązanie. Mile wspominam wszystkie zajeciana quadach bo mimo duzej liczby uczestników instruktorzy zawsze zapewniali ciekawa i bezpieczna zabawę. Pamiętam, że zaczęło się od tego, że wraz z rodzicami szukaliśmy obozu na wakacje, który bylby blisko domu, a jako że jestem z Olsztyna to padło właśnie na Ryn. Sądzę, że to był najbardziej trafny wybór i juz nie mogę doczekać się następnych wakacji. Zresztą myślę, że każdy kto szuka ciekawej wakacjnej przygody, sam powinien przekonać się o urokach Wandrusa. Pozdrawiam Mira Szczepaniak :) 2018


Moja córka uczestniczyła w obozach Wandrusa w 2017 i 2018 roku. Zawsze wraca pełna wrażeń i bardzo zadowolona. Brała udział w obozie sportów wodnych i windsurfingowym. Bardzo mi się podoba organizacja zajęć, praktycznie dzieci od rana do wieczora są zajęte. Miałam okazję być w trakcie obozu w Rynie i na miejscu zobaczyć jak to wygląda i polecam obozy Wandrusa wszystkim. Teresa Zakrzewska