Impreza

Obóz Paintballowo - Quadowy "Skok Adrenaliny"

Mazury - Gierłoż | grupy wiekowe: 10-12, 13-15, 16-18 lat
b
itwy paintballowe, quady, wyprawy w teren, przeprawy i rajdy quadami oraz motorówką


Najwięcej godzin jazdy na quadach i kulek paintballowych w stosunku do ceny!
Liczba godzin jazdy na quadach, zależna od wybranego wariantu:
Wersja B: 5 godzin jazdy na quadach - dopłata 100 zł.
Wersja C: 7 godzin jazdy na quadach - dopłata 200 zł.
Wersja D: 9 godzin jazdy na quadach - dopłata 300 zł.

Wersja E: 11 godzin jazdy na quadach - dopłata 400 zł.
Wersja F: 13 godzin jazdy na quadach - dopłata 500 zł.

W formularzu rezerwacji w polu UWAGI proszę zaznaczyć wybraną wersję.

Liczba kulek paintballowych: bez limitu.

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
OPQ 124-06-202430-06-2024A - 3 godziny jazdy na quadach1899
Rezerwuj
OPQ 201-07-202409-07-2024A - 3 godziny jazdy na quadach2199
Rezerwuj
OPQ 310-07-202418-07-2024A - 3 godziny jazdy na quadach2199
Rezerwuj
OPQ 419-07-202427-07-2024A - 3 godziny jazdy na quadach2199
Rezerwuj
OPQ 528-07-202405-08-2024A - 3 godziny jazdy na quadach2199
Rezerwuj
OPQ 606-08-202414-08-2024A - 3 godziny jazdy na quadach2199
Rezerwuj
OPQ 715-08-202423-08-2024A - 3 godziny jazdy na quadach2199
Rezerwuj
OPQ 824-08-202430-08-2024A - 3 godziny jazdy na quadach1799
Rezerwuj

..:: MIEJSCE OBOZU - OŚRODEK
Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Opis ośrodka jest tutaj.
Rozpoczęcie obozu pierwszego dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godz. 10.00.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

 • Dojazd zorganizowany z opieką pilota: autokarem lub pociągiem za dopłatą. Rozkład jazdy i lista przystanków tutaj
 • Dojazd własny: do miejsca obozu pierwszego dnia od godziny 16.00, wyjazd ostatniego dnia do godziny 10.00.

..:: DLA KOGO JEST TEN OBÓZ?

 • Obozy paintballowo-quadowe na Mazurach przeznaczone są dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas jeżdżąc na wyprawy quadowe i uczestnicząc w bitwach paintballowych w terenie i w opuszczonych budynkach ze zróżnicowanymi scenariuszami i akcjami, pozostały czas obozu wypełniając innymi aktywnościami obozowymi, zajęciami na wodzie i na lądzie (szczegóły w opisie PROGRAM OBOZU);
 • dla osób, nigdy nie jeździły jeszcze na quadach i chcą nauczyć się jeździć samodzielnie w prostym terenie (stopień I i II);
 • dla osób, jeżdżą już samodzielnie na quadach i chcą nauczyć się dobrze jeździć samodzielnie w prostym i średniotrudnym terenie (stopień II i III). Cały program szkolenia quadowego Wandrusa zobacz tutaj

Uczestnicy mogą w trakcie obozu przechodzić na wyższe stopnie szkolenia quadowego jeśli opanują program swojej grupy. Jeździmy w małych, 3-4-5 osobowych grupach, dzięki czemu jeżdżące zespoły są zbliżone wiekiem i umiejętnościami, co pozwala instruktorowi indywidualnie dostosować dynamikę zajęć na quadach stosownie do doświadczenia i umiejętności każdej grupy.

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.  Mark Twain

Woda i piasek pryskały spod kół podczas jazdy po leśnych bezdrożach. Pokonywaliśmy podjazdy  pod strome góry. Dalsza droga po podmokłym terenie, pełnym wyboistych dołów była możliwa do pokonania tylko dla quadów.  Po przybyciu na miejsce musieliśmy odszukać schowaną broń – markery paintballowe i wyruszyć na spotkanie z  przeciwnikami, którzy bronili zbudowanego wcześniej leśnego schronienia. Szeptem ustalaliśmy strategię i taktykę. Po ubraniu masek i strojów maskujących sprawdziliśmy broń i zajęliśmy pozycje wyjściowe do ataku. Zwycięzcy dzisiejszej potyczki mieli wracać do obozu szybką motorówką, zapowiadała się więc zażarta walka.  

Jeśli nie boisz się ciekawych, nowych wyzwań, poszukujesz mocnych wrażeń, kochasz aktywny wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu, chcesz przeżyć niezwykłą Przygodę, przez duże „P”, to ten obóz został stworzony dla Ciebie.

Czym nasz obóz różni się od obozów innych firm? Dlaczego warto go wybrać?

 • Na quadach jeździmy w prawdziwym, zróżnicowanym terenie a nie w kółko, po torze.
 • W przeciwieństwie do innych firm podajemy dokładną liczbę godzin które uczestnik przejeździ na quadzie. Do godzin jazdy nie wliczamy "zajęć teoretycznych", "przygotowawczych" i tym podobnych.
 • Wszyscy uczestnicy korzystają z markowego i uznanego na świecie sprzętu paintballowego - markerów Tippman.
 • Uczestnicy nie muszą dokupować kulek paintballowych! Wszyscy otrzymują ich podczas zajęć tyle, by móc brać udział w bitwie.
 • Bitwy paintballowe toczone są w różnych miejscach, zgodnie z realiami prawdziwego pola walki.
 • Bardzo dbamy o bezpieczeństwo. Jeździmy w kaskach ochronnych! W teren na quadach wyruszamy w małych, kilkuosobowych grupach, dlatego instruktor może zwrócić uwagę na wszystkich. Przemieszczamy się przy użyciu różnych śródków transportu - np. szybkich motorówek.   

..:: NA JAKICH QUADACH JEŹDZIMY?
Nowe quady Kymco 300 MXU rocznik 2019, 2020, Can-Am Outlander 570 rocznik 2019, 2020.
W 2020 nowe quady Can-Am Outlander 450 i Kymco 300 MXU. W 2021 cztery nowe quady Kymco 300 MXU R. W 2022 nowe quady CanAm450 i Kymco 300 MXU R.

..:: CZY MOŻNA PRZYJECHAĆ NA OBÓZ Z WŁASNYM QUADEM?
Wszystkim uczestnikom zapewniamy quady, ale na obóz można przyjechać z własnym quadem otrzymując zniżkę. Informacje: 501 647 139.

..:: PROGRAM PODSTAWOWY (zawarty w cenie obozu)
 • Quady
  Quady czy ATV (All Terrain Vehicle) – to pojazdy, które z pewnością dostarczą nam wspaniałej zabawy i adrenaliny. Przygodę z quadami rozpoczynamy od ich stopniowego opanowania. Pierwsze jazdy z instruktorem i pod jego czujnym okiem, odbywamy po prostym terenie, następnie pokonujemy coraz większe wertepy. Po jazdach manewrowych i nauce podstaw manewrów quadem jeździmy w terenie. Każdy wyjazd to dłuższa wyprawa (od jednej do trzech godzin). Okolice ośrodka obfitują w tereny wymarzone do jazdy na tych maszynach – leśne drogi i dróżki, dzikie ścieżki, mokradła, poprzecinane większymi i mniejszymi pagórkami lub wzniesieniami a wszystko to nad pięknymi i czystymi mazurskimi jeziorami. 
 • Paintball
  Paintball to duża dawka adrenaliny połączona z działaniem i wykonywaniem zadań w grupach. Bitwy paintballowe toczymy w terenach leśnych, niosących za sobą wiele przeszkód stworzonych przez matkę naturę: wąwozy, rzeczki, wzniesienia, jary, krzaki itp. Każda gra rozgrywa się zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem. Oprócz bitew leśnych, organizujemy zajęcia w opuszczonych kompleksach budynków, gdzie toczymy bitwy z wykorzystaniem pirotechniki, szturmujemy budynki, odbijamy zakładników.
 • Nocna Przygoda
  Alarm nocny to niezapomniane przeżycie. Poziom adrenaliny podnosi się bardziej niż w dzień. W środku nocy weźmiemy udział w bitwie paitballowej. W przeciwieństwie do potyczki dziennej, gdzie widać przeciwnika, w nocy dochodzi do tzw. close combat. Close Combat czyli walka w bliskim kontakcie wpływa na zwiększenie realizmu gry oraz bardziej ukazuje taktyczną głębie walki.
 • Wyprawy, rajdy i operacje specjalne
  To szereg różnorodnych akcji w okolicach obozu, w bliższym i dalszym terenie, na lądzie i na wodzie. W ich trakcie  uczestnicy, podzieleni na oddziały, wypełniają rozmaite zadania. Zdobywają teren lub umocnione punkty oporu bądź ich bronią, „eliminując" przeciwnika przy pomocy paintballu. Dokonują operacji desantowych na wyspy, rajdów zwiadowczo-dywersyjnych na teren wroga, wykrywają snajperów, poszukują szpiegów i dywersantów. W trakcie tych operacji uczestnicy przemieszczają się przy pomocy różnych przydzielonych środków transportu, takich jak quady, motorówki, budują zamaskowane punkty oporu i schronienia, pokonują przeszkody terenowe, przeprawiają się przez kanały, rzeki, jeziora. Podczas tych działań w praktyce wykorzystujemy wszystkie nabyte w trakcie szkolenia umiejętności.
PROGRAM SZKOLENIA QUADOWEGO
Jako pierwsi wprowadziliśmy przejrzysty i konsekwentny system szkolenia quadowego Wandrusa, który umożliwia uczestnikom stopniowe podnoszenie swoich umiejętności w jeździe na quadach. Coś ciekawego dla siebie znajdą uczestnicy, którzy dotychczas nigdy nie jeździli jeszcze na quadach jak i osoby jeżdżące na quadach dobrze lub bardzo dobrze. Cały program szkolenia quadowego Wandrusa zobacz tutaj

..:: NA JAKICH QUADACH JEŹDZIMY?
Nasze quady są nowe, stale odświeżamy park maszynowy, kupując quady nowe i sprzedając używane. W najbliższe wakacje będziemy jeździć na quadach CanAm Outlander 570 rocznik 2019, CanAm Outlander 450 rocznik 2021, 2022, Kymco MXU 300R rocznik 2021 i 2022.

Telefon informacyjny: 501 647 139 - Piotr.


Cztery nowe quady Kymco 300 R dołączają do naszego parku maszyn w sezonie 2022.

a
WANDRUS   PROGRAM   PODSTAWOWEGO  
SZKOLENIA   QUADOWEGO
a

a

stopień I Quadowe ABC  | Jazda z pomocnikiem - nauka samodzielnej jazdy na placu i w terenie

a

 

ABC nauki jazdy na quadzie na łatwej nawierzchni. Podstawa obsługi quada. Oduczanie odruchów motocyklowo-hulajnogowo-rowerowych. Uruchamianie quada. Bezpieczne włączanie się do ruchu.  Manewrowanie quadem: skręty. Jazda slalomem. Zatrzymywanie we wskazanym miejscu. Zjazdy i podjazdy. Hamowanie dynamiczne, hamowanie pulsacyjne. Jazda w kolumnie. Utrzymywanie dystansu w kolumnie. Porozumiewanie za pomocą gestów i ustalonych sygnałów.

Jazda w terenie. Bezpieczne włączanie się do ruchu.  Manewrowanie quadem: skręty, wymijanie. Zatrzymywanie we wskazanym miejscu. Zjazdy i podjazdy. Hamowanie dynamiczne, hamowanie pulsacyjne. Zatrzymywanie i ruszanie na pochyłości. Parkowanie. Jazda w kolumnie. Utrzymywanie dystansu w kolumnie. Porozumiewanie za pomocą gestów i ustalonych sygnałów. Pokonywanie wzniesień o różnym stopniu trudności. Technika jazdy  w głębokich koleinach, terenie polnym, łąkowym i leśnym.

 

 

stopień II Quad Junior | Jazda samodzielna w terenie

 

 

Manewrowanie quadem: zawracanie "na trzy", wyprzedzanie, cofanie, parkowanie. Zatrzymywanie i ruszanie na pochyłości. Balans ciałem - kontrowanie masy pojazdu ciałem. Pokonywanie głębokich kolein. Podstawowe serwisowanie quada i kontrola stanu technicznego quada przed rozpoczęciem jazdy. Pierwsza pomoc - niezbędne akcesoria.

Doskonalenie już nabytych umiejętności podczas samodzielnej jazdy quadem w terenie.

Ekwipunek - odpowiednie ubranie w terenie. Zasady poruszania się po bezdrożach i lasach. Zasady wyboru najlepszej trasy podczas przeprawy. Pokonywanie przeszkód terenowych w terenie bagiennym, piaszczystym, kamienistym pokonywanie rowów.

 

 

stopień III Quad Fun | Jazda w średnio trudnym terenie

 

 

Techniki pokonywania długich i stromych zjazdów i podjazdów, przechyłów bocznych-trawersów. Zasady wyboru najlepszej trasy podczas przeprawy. Pokonywanie prostych przeszkód terenowych w terenie bagiennym, piaszczystym, kamienistym, pokonywanie rowów. Technika jazdy na drogach szutrowych. Pokonywanie niewielkich przeszkód wodnych - brodów. Jazda nocna.

 

 

Realizacja programu szkolenia uzależniona jest od terenu. Jeśli na obozowych trasach nie ma np. torfowisk czy terenów piaszczystych zajęcia z jazdy po takim terenie nie odbędą się. Cały program szkolenia quadowego Wandrusa zobacz tutaj

 

..:: PROGRAM DODATKOWY (zawarty w cenie obozu)
 • Kajaki lub rowery wodne
  Wyprawy po jeziorze, odpoczynek i rekreacja na wodzie.
 • Wyprawy rowerowe
  Jak bezpiecznie jeździć na rowerze, być widocznym na drodze, jak postępować w razie wypadku, to tylko niektóre z informacji jakich dowiemy się na obozie. Po instruktażu zapraszamy na wycieczkę. Mazury i Suwalszczyzna to doskonały region do uprawiania turystyki rowerowej. Niezbyt długie, ale często zaskakująco strome zjazdy dodają emocji jeździe na rowerze.
 • Plażowanie i kąpiele
  Czyli słodki chillout, plażowanie i kąpiele.
 • Wyjścia do miasta
  Do Kętrzyna dojeżdżamy piętnaście minut autobusem komunikacji miejskiej.
..:: PROGRAM DODATKOWY DLA CHĘTNYCH UCZESTNIKÓW (zawarty w cenie obozu)
 • Jachty żaglowe
  Popłyniemy na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas podstaw żeglowania i zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany członek załogi wiedzieć powinien.
 • Survival
  Przygotowanie prowizorycznego schronienia, budowa szałasów i legowisk z zastosowaniem podręcznych środków. Leśna i wodna kuchnia. Wyznaczanie kierunków świata, podstawy posługiwania się mapą i kompasem, wykonywanie szkiców przebytej drogi i terenu - w tym wykonanie planu terenu z uwzględnieniem skali, znaki patrolowe, imprezy na orientację.
 • Gra terenowa - podchody
  Gra harcerska polegająca na ściganiu jednej grupy osób przez drugą i wykonywaniu po drodze różnych zadań. Uciekinierzy co jakiś czas układają z patyków, szyszek, kamieni lub rysują w ziemi kierunek swojej ucieczki oraz umieszczają na trasie kartki z zadaniami. Grupa pościgowa wyrusza 15-30 minut później. Muszą po drodze wykonać wszystkie przygotowane dla nich zadania i to udokumentować. Zabawa daje najwięcej radości jeśli ma miejsce w terenie, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał, wykonywanie poleceń nie będzie utrudnione i łatwo odnajdziemy wszystkie wskazówki. Idealnym wydaje się być nasz pobliski las.
 • Olimpiada Wodna
  Rywalizacja w atmosferze zabawy, podzieleni na drużyny weźmiemy udział w wielu wodnych konkurencjach.
 • Olimpiada Sportowa
  Podzieleni na małe drużyny weźmiemy udział w wielu konkurencjach. Na uczestników czeka kilkanaście stacji, na których muszą wykonać określone zadania jak na przykład „bieg kelnera”, „kto ma więcej piegów”, „wyścig z arbuzem, „bieg w parach z balonem napełnionym wodą”. Drużyna, która uzyska najwięcej punktów wygrywa olimpiadę.
.:: WIECZORNA KAWIARENKA - tylko dla uczestników obozów Wandrusa   
Na większości obozów uczestnicy nie chcą iść od razu spać w trakcie ciszy nocnej. Powoduje to ciągłe interwencje kadry, która odprowadza uczestników do łóżek i ich ucisza, a oni i tak nadal nie śpią. Na obozach Wandrusa zorganizowaliśmy to inaczej. W miejscach noclegu (w domkach, pokojach) obowiązuje bezwzględna cisza nocna, natomiast wszyscy chętni starsi uczestnicy pod nadzorem kadry mogą spędzać czas w "wieczornej kawiarence" - jak to nazwali uczestnicy obozów. To kilka sal do wyłącznej dyspozycji starszych uczestników obozów Wandrusa, gdzie gramy w popularne gry na x-boxie, w bilard, ping-ponga, organizujemy karaoke. Zazwyczaj jest także grupa chętnych do gry w mafię. Od czasu do czasu przy tej okazji grillujemy, robimy gofry lub popcorn czy pieczemy kiełbaski na ognisku.

..:: PROGRAM WIECZORNY (PO KOLACJI)
Wieczorne Ogniska. Wspólnie spędzone wieczory przy ognisku, gitarze i kiełbaskach.
Flagi. Uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny, każda z nich otrzymuje flagę, której musi bronić. Celem zabawy jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej. Jest to strategiczna gra, która bardzo integruje grupę, a żeby wygrać pojedynek, współpraca jest w niej nieodzownym  elementem. Nie sprawność jest najważniejsza w tej grze, a strategia ataku na flagę przeciwnika. Dyskoteki. Super zabawa przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych. Baloniada. Balony napełnione wodą, ręczniki i zabawa na całego, na mokro. Festiwal Kolorów. To coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez uczestników różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodsi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! Nocny Maraton Filmowy. Odbywa się raz podczas trwania obozu. Filmy puszczane są z projektora. Młodsi uczestnicy oglądają filmy wybrane przez siebie do godziny 24.00. Starsi obozowicze do rana. Staramy się stworzyć klimat jak w kinie – popcorn i picie czeka na uczestników nocy filmowej. Gry i Zabawy Stolikowe. W atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, weźmiemy udział w prawdziwej burzy mózgów. Chrzest Obozowy. To moment kiedy z Nowicjusza stajesz się Obozowiczem. Ale za nim to nastąpi musisz udowodnić, że znasz się na zasadach i regułach panujących na obozie. Czeka na Was kilka stacji zadaniowych jak np. stacja dotycząca obozowych tradycji, stacja kadra, stacja uczestnicy i wiele innych, których pokonanie spowoduje, że będziesz PRAWDZIWYM OBOZOWICZEM. 

Happy End
Wszystkie chwile, nawet te najbardziej miłe szybko mijają, ale nawet koniec może być radosny. Podczas wieczornego spotkania z uczestnikami podsumujemy cały obóz, rozdamy pamiątkowe dyplomy i koszulki. A potem ostatnia obozowa dyskoteka i odliczanie dni do następnych wakacji. Pamiętajcie, że cudowne wspomnienia wakacyjnych dni będą Wam towarzyszyć przez cały rok.


..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opieką pilotów zapewniamy z kilkudziesięciu miast w Polsce.
Przy każdej opcji dojazdu zorganizowanego uczestnicy dowożeni są dojazdem zorganizowanym Wandrusa z opieką do ośrodka/miejsca obozu i wracają dojazdem zorganizowanym z ośrodka do wybranego miasta.
Jeśli wybieramy dojazd zorganizowany na obóz zaznaczamy to wypełniając formularz rezerwacji na obóz (przy cenach i terminach).

Szczegółowy rozkład jazdy jest tutaj


..:: WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT ORGANIZACJI I PRZEBIEGU OBOZU
..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Rozpoczęcie pierwszego dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY, ROZKŁAD JAZDY, LISTA PRZYSTANKÓW
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkudziesięciu miast w Polsce. Rozkład jazdy i lista przystanków tutaj

..:: CENA ZAWIERA

 • Zakwaterowanie - zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic).
 • Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
 • Kadra - wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy.
 • Ubezpieczenie - NW.
 • Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb. Paintball – strój ochronny, maska, marker. Quady - kaski ochronne. 
 • Kulki żelowe do paintballa: bez limitu. Przewidziana ilość kulek jest wystarczająca do realizacji proponowanych gier. 
 • Jazda na quadach według wybranej wersji.
 • Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

 • Dojazd autokarem lub pociągiem, więcej - tutaj
 • Program Dodatkowe Atrakcje, więcej - tutaj
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek 10 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione, odpowiednio wypełnione dokumenty, ubranie przeciwdeszczowe, ubranie polowe (stare spodnie, bluzy), buty sportowe typu adidasy, trampki, buty typu „trapery” do marszów, sandały z dobrym zapięciem do chodzenia w wodzie, strój kąpielowy, dres, ubiór sportowy, ciepły sweter lub polar, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, środki na komary, krem z filtrem UV, przybory do szycia. Latarkę, kompas, zegarek, mały plecak.
Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne). Buty trekingowe "za kostkę", rękawiczki motocyklowe lub rowerowe "bez palców". 2 zdjęcia legitymacyjne do książeczki quadowej i karty quadowej. Kaucja zwrotna 50 zł.

 • Pełna lista wyposażenia i poradnik Wandrusa co zabrać na obóz i jak się spakować na obóz - tutaj

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie.
Na obóz nie wolno zabierać własnych kulek.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce. Więcej - tutaj


Nowy quad CanAm 570 Outlander na naszych obozach w 2018 roku. Kolejny taki quad dołączył do naszej floty quadów w 2019 roku, natomiast w 2020 roku nasza flota quadów powiększyła się o dwa nowe quady CanAm 450 Outlander a w 2022 o kolejnego nowego quada CanAm 450 Outlander i 3 nowe quady Kymco 300 MXU.Przejazd przez błotniste kałuże to ulubiona zabawa na quadach po deszczu...


Szturmowanie budynku zawsze wyzwala mnóstwo adrenaliny.


Podczas wyprawy w teren trenujemy różne techniki jazdy - na przykład w głębokich koleinach.


Chwila przerwy podczas jazdy na quadach w terenie.


Jazda na quadach w terenie.


Poczas jednej wyprawy uczestnicy pokonują na quadach nawet ponad 30 kilometrów w terenie


Każdy obóz quadowy Wandrusa to oczywiście także nocne wyprawy quadowe w teren.


Kilka minut na przerwę w jeździe na quadach.

Galeria imprezy