Obozy quadowe

Obozy quadowe Wandrusa organizujemy na Mazurach w ośrodku "Księżycowy Dworek" w Gierłoży i "Bajka" w Wałdowie koło Ostródy.
Nasze obozy wyróżniają się wśród innych organizowanych w Polsce, ponieważ nasi uczestnicy dokładnie wiedzą ile godzin będą jeździć na quadach (można wybrać wiele wariantów), do godzin zajęć nie wliczamy zajęć wstępnych, teoretycznych, przygotowawczych itp. Na quadach nie jeździmy "w kółko" po torze przy ośrodku, a wyruszamy w teren na wielogodzinne wyprawy. Każda taka wyprawa to prawdziwa przygoda w stylu off-road. Okolice obu ośrodków obfitują w tereny doskonale nadające się do jazd quadowych. Są tu tereny polne, łąki, nieużytki, drogi piaszczyste, szutrowe i odcinki ze zróżnicowanymi przeszkodami terenowymi.
Informacje, porady jak wybrać obóz: tel. 501-647-139, 504-460-166

 

Więcej o ośrodku Bajka tutaj
Informacje: tel. 501-647-139, 504-460-166

   
Więcej o ośrodku Księżycowy Dworek tutaj
Informacje: tel. 501-647-139, 504-460-166

Zapraszamy na wakacyjne obozy quadowe Wandrusa

Obozy quadowe Wandrusa na Mazurach w Gierłoży
      
    
Obóz Quadowo-Przygodowy, Gierłoż (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Obóz ten to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się jeździć na quadach, jak również dla tych, którzy już na quadach jeżdżą samodzielnie. Uczestnicy jeżdżą podzieleni na grupy, stosownie do swoich umiejętności. Na naszym obozie jeździmy na quadach w prawdziwym terenie a nie na sztucznym torze. Dzięki temu każda wyjazd staje się prawdziwą wyprawą off-road. Tumany kurzu, kąpiele w błocie, gęste krzaki i dzikie tereny będą nam towarzyszyły podczas wypraw na czterokołowych maszynach. Obszary zalesione usłane nierównościami, błotnistymi pułapkami, trawersami i wysokimi zaroślami zapraszają Nas na ekstremalną zabawę. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
     
  Obóz Quadowy-Stacjonarno-Wyprawowy, Gierłoż (12-13, 14-18 lat)
To obóz dla tych, którzy już jeżdżą samodzielnie na quadzie w łatwym terenie (mają zaliczony poziom II wg programu szkolenia Wandrusa - program patrz tutaj) i chcą wziąć udział w wielogodzinnych wyprawach terenowych na quadach.
Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym. 
     
  Obóz Quadowy Wędrowny Warmia i Mazury, Gierłoż (14-18 lat)
Dla uczestników, którzy mają ukończone 14 lat i prawo jazdy kategorii AM i już jeżdżą samodzielnie na quadzie w łatwym terenie (mają zaliczony poziom II wg programu szkolenia Wandrusa - program patrz tutaj) i chcą wziąć udział w wielodniowej wyprawie quadowej. Nocujemy poza ośrodkiem w namiotach lub - w miarę możliwości - w pensjonatach na trasie przejazdu. Przewidujemy przygotowanie posiłków przez uczestników w warunkach biwakowych. Ponieważ wszyscy uczestnicy posiadają prawo jazdy, możliwość doboru ciekawych tras zwiększa się kilkusetkrotnie.
     
  Obóz Quadowo-Paintballowy, Gierłoż (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Quady: terenowe czterokołowce, na których wyruszamy w długie, wielokilometrowe, wyprawy. Nie jeździmy po torze przy ośrodku a w prawdziwym, zróżnicowanym terenie, każdy wyjazd to przygoda, ekspedycja w klimacie rajdu off-road. Jeździmy na bardzo dobrych quadach marki CanAm Outlander 450, 570 i Kymco 300.
Paintball to bitwy w których naszą broń stanowią uznane na całym świecie markery typu Tippman, strzelające żelowymi kulkami. Gramy w mundurach ochronnych i specjalnych maskach. Oprócz typowych bitew rajdy, szturmowanie budynków, desanty, operacje specjalne, odbijanie zakładników.
Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: jazdy na torze gokartowym. 
     
  Obóz Quadowo-Paintballowo-Gokartowy, Gierłoż (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Obóz pełen adrenaliny, wrażeń i emocji dla miłośników wyścigów, rajdów i wojny na żelowe kulki, czyli paintballa. Jazda na quadach i gokartach, choć tak różna od siebie pod względem techniki i terenu, za każdym razem dostarcza jej uczestnikom mocnych wrażeń i wielkich emocji. Główną aktywnością uczestników będą:
Quady:
pojazdy łączące cechy samochodu terenowego i motoru. Jazdy na czterokołowcach w prawdziwym terenie (nie na sztucznym torze), po bezdrożach, terenach łąkowych i leśnych, drogach piaszczystych, gruntowych i szutrowych;
Gokarty: zajęcia na profesjonalnym, krytym torze kartingowym. Nasz tor kartingowy jest jedynym uznanym za bezpieczny i profesjonalny tor kartingowy w województwie warmińsko-mazurskim.
http://prokarting.pl/mapa-tory-kartingowe-w-polsce/tory-kartingowe-wojewodztwo-warminsko-mazurskie/

Paintball: bitwy paintballowe w terenie i w opuszczonych kompleksach budynków, całodniowe lub półdniowe operacje specjalne z odbijaniem zakładników, tworzeniem zasadzek, wykrywaniem snajperów czy przerzutem oddziałów motorówką
.
     
  Obóz Quadowo-Gokartowy, Gierłoż (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Główną aktywnością uczestników będą jazdy na quadach w okolicach ośrodka po bezdrożach i terenach leśnych oraz wyjazdy na profesjonalny tor kartingowy. To obóz dla miłośników wyścigów, rajdów i dynamicznych wypraw w terenie. Jazda na quadach i gokartach, choć tak różna od siebie pod względem techniki i terenu, za każdym razem dostarcza jej uczestnikom mocnych wrażeń i wielkich emocji. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball.
     
     
     
Obozy quadowe Wandrusa na Mazurach w Wałdowie
  Obóz Quadowo-Przygodowy, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Quady: terenowe czterokołowce, na których wyruszamy w długie, wielokilometrowe, wyprawy. Nie jeździmy po torze przy ośrodku a w prawdziwym, zróżnicowanym terenie, każdy wyjazd to przygoda, ekspedycja w klimacie rajdu off-road. Jeździmy na bardzo dobrych quadach marki CanAm Outlander 450, 570 i Kymco 300. Dla dobrze jeżdżących jazdy nocne. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, wyprawy kajakowe, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
     
  Obóz Quadowo-Paintballowy, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Quady: terenowe czterokołowce, na których wyruszamy w długie, wielokilometrowe, wyprawy. Nie jeździmy po torze przy ośrodku a w prawdziwym, zróżnicowanym terenie, każdy wyjazd to przygoda, ekspedycja w klimacie rajdu off-road. Jeździmy na bardzo dobrych quadach marki CanAm Outlander 450, 570 i Kymco 300.
Paintball to bitwy, w których naszą broń stanowią uznane na całym świecie markery typu Tippman, strzelające żelowymi kulkami. Gramy w mundurach ochronnych i specjalnych maskach. Oprócz typowych bitew rajdy, szturmowanie budynków, desanty, operacje specjalne, odbijanie zakładników.
     
  Obóz Quadowo-Windsurfingowy, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Codzienne szkolenie windsurfingowe - na wodzie spędzamy mniej więcej pół dnia. Grupę na wodzie asekurują instruktorzy na motorówce. Startujemy z wydzielonej plaży windsurfingowej. W programie także rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i liczne aktywności obozowe. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Na quadach jeździmy w prawdziwym, zróżnicowanym terenie a nie w kółko, po torze. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
     
  Obóz Quadowy+Sporty Wodne, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
To obóz dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas w terenie - na wyprawach quadowych i na wodzie - na rejsach żeglarskich, na wyprawach kajakowych, na desce z żaglem, na motorówce i pływając za motorówką na nartach wodnych, wakeboardzie, czy na bananie i oponce. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
     
  Obóz Quadowo-Żeglarski, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat) 
To obóz dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas w terenie - na wyprawach quadowych i na wodzie - na rejsach żeglarskich. Uczestnicy codziennie żeglują przez kilka godzin, oraz jeżdżą na kilkugodzinne wyprawy quadowe na quadach CanAm i Kymco (można wybrać kilka wersji czasu jazdy na quadach). Pływamy przeważnie na jachtach kabinowych średniej wielkości (6-7 metrów) dzięki czemu uczestnicy aktywnie biorą udział w obsłudze żagli i sterowaniu. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
     
wandrus-obozy-przygody-wyscigi-na-krytym-torze-104310083.jpg   Obóz Quadowo-Gokartowy, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Obóz pełen adrenaliny, wrażeń i emocji dla miłośników wyścigów, rajdów. Jazda na quadach i gokartach, choć tak różna od siebie pod względem techniki i terenu, za każdym razem dostarcza jej uczestnikom mocnych wrażeń i wielkich emocji. Główną aktywnością uczestników będą:
Quady: pojazdy łączące cechy samochodu terenowego i motoru. Jazdy na czterokołowcach w prawdziwym terenie (nie na sztucznym torze), po bezdrożach, terenach łąkowych i leśnych, drogach piaszczystych, gruntowych i szutrowych;
Gokarty: zajęcia na profesjonalnym, krytym torze kartingowym. Nasz tor kartingowy jest jedynym uznanym za bezpieczny i profesjonalny tor kartingowy w województwie warmińsko-mazurskim.
http://prokarting.pl/mapa-tory-kartingowe-w-polsce/tory-kartingowe-wojewodztwo-warminsko-mazurskie/
     

.