Obozy wodne

Obozy sportów wodnych
to oferta dla wszystkich wodomaniaków, którzy chcą aktywnie wypoczywać na wodzie i nad wodą. Żeglujemy na jachtach, uczymy się pływać na windsurfingu (desce z żaglem), nartach wodnych, wakeboardzie. Pływamy szybką motorówką i na wyprawy kajakowe. Uzupełnieniem programu obozów wodnych jest zabawa na wodzie - holowanie za motorówką na bananie czy oponce, gra w piłkę wodną czy aquazorbing (kula wodna). Zainteresowani mogą zdobyć uprawnienia ratownika WOPR lub ratownika wodnego MSW (uprawnienia państwowe).

Zapraszamy na wakacyjne obozy Wandrusa w ośrodku Bajka w Wałdowie oraz Księżycowy Dworek w Gierłoży

     
  Obóz Windsurfingowy
Codzienne szkolenie windsurfingowe - na rozległym jeziorze Drwęckim. Na wodzie spędzamy mniej więcej pół dnia. Grupę na wodzie asekurują instruktorzy na motorówce. Startujemy z wydzielonej plaża windsurfingowej. W programie także rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i liczne aktywności obozowe. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: wyprawy quadowe, paintball, jazdy na torze gokartowym, rejsy motorówką.
     
 

Obóz Windsurfingowo-Quadowy
Codzienne szkolenie windsurfingowe na rozległym jeziorze Drwęckim. Na wodzie spędzamy mniej więcej pół dnia. Grupę na wodzie asekurują instruktorzy na motorówce. Startujemy z wydzielonej plaża windsurfingowej. W programie także rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i liczne aktywności obozowe. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Po zajęciach wodnych przesiądziemy się na czterokołowe maszyny. Na quadach jeździmy w prawdziwym, zróżnicowanym terenie a nie w kółko, po torze. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym, rejsy motorówką.

     
  Obóz Sporty Wodne+Quady
To obóz dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas w terenie - na wyprawach quadowych i na wodzie - na rejsach żeglarskich, na wyprawach kajakowych, na desce z żaglem, na motorówce i pływając za motorówką na nartach wodnych, wakeboardzie, czy na bananie i oponce. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki.
Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym
     
  Obóz Sportów Wodnych
Dla wszystkich wodomaniaków! Windsurfing. Codzienne zajęcia praktyczne na wodzie z asystą instruktora na motorówce. Żeglarstwo - rejsy na jachtach żaglowych. Popłyniemy codziennie na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas podstaw żeglowania i zachowania na pokładzie. Narty wodne i wakeboard. Holowanie za motorówką na 1-osobowej oponce i 3-osobowym bananie. W pędzie i ślizgu za motorówką - w czasie gdy część grupy pływa na wodnych zabawkach, pozostali mogą na zmianę obserwować ich wodne szaleństwa z pokładu motorówki.
     
  Obóz Narty Wodne-Wakeboard
Wakeboard to deska, na której płyniemy w ślizgu, holowani za motorówką, przypominająca deskę snowboardową. Pływanie na  Nartach wodnych to również wspaniała zabawa na wodzie. Codziennie odbywają się zajęcia praktyczne na wodzie. Aktywności dopełniają inne zajęcia na wodzie i lądzie - rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe. Holowanie za motorówką na 1-osobowej oponce i 3-osobowym bananie. W pędzie i ślizgu za motorówką - w czasie gdy część grupy pływa na wodnych zabawkach, pozostali mogą na zmianę obserwować ich wodne szaleństwa z pokładu motorówki. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym, wyprawy quadowe.
     
  Obóz z kursem na Młodszego Ratownika WOPR lub Ratownika WOPR, Ratownik Wodny uprawnienia państwowe
Lubisz wodę, dobrze pływasz, przyjedź na obóz i zrób kurs na Ratownika WOPR. Celem takiego kursu jest przygotowanie uczestnika do pracy na kąpieliskach, pływalniach krytych i odkrytych, koloniach dla dzieci i obozach młodzieżowych oraz w czasie imprez na wodach i nad wodami zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oprócz szkolenia ratowniczego w programie obozu są liczne zajęcia na wodzie i nad wodą - rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe. 
 
 
http://www.wandrus.com.pl/sites/wandrus.com.pl/files/node/56678/images/obozy-zeglarskie-szkoleniowe-na-patent-i-rekreacyjne-wandrus-img8413.jpg   Obóz Quadowo-Żeglarski
To obóz dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas w terenie - na wyprawach quadowych i na wodzie - na rejsach żeglarskich. Uczestnicy codziennie żeglują przez kilka godzin, oraz jeżdżą na kilkugodzinne wyprawy quadowe na quadach CanAm i Kymco (można wybrać kilka wersji czasu jazdy na quadach). Pływamy przeważnie na jachtach kabinowych średniej wielkości (6-7 metrów) dzięki czemu uczestnicy aktywnie biorą udział w obsłudze żagli i sterowaniu. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem.