Nasza kadra

Oto wybrane osoby z naszej kadry

   
Rafał Cichocki
żagle, wychowawca
  Dorota Pankowska
obóz Z Psem Na Wakacje
wychowawca, szkolenie psów
  Konrad Wójtowicz
wychowawca, quady, paintball, żagle
         
   
Patryk Kotowski
trener piłki nożnej, wychowawca
  Olga Czekirda
wychowawczyni
  Joanna Piechowiak
wychowaczyni
         
   
Kinga Żukowska
wychowawczyni
  Alicja Sielawa
nasza ukochana Pani pielęgniarka
  Kasper Jakubowski
paintball, quady
         
   
Karolina Kupiec
wychowawczyni
  Paweł Zdziennicki
windsurfing, rejsy motorówką, holowanie
za motorówką, wychowawca, ratownik WOPR
  Agata Łapińska
obóz Z Psem Na Wakacje
szkolenie psów, wychowawca
         
   
Alicja Buzikiewicz-Hewelt
obóz Z Psem Na Wakacje
szkolenie psów, wychowawca
  Andrzej Nowak
b. żołnierz jednostki komandosów GROM
obóz militarny "Kaskada", survival, asg,
samoobrona, zajęcia linowe, strzeleckie
  Tymoteusz Żołdak
żagle, wychowawca
         
Martyna Piekoś
obóz Z Psem Na Wakacje
szkolenie psów
  Franciszek Grzymała
żagle, wychowawca
  Adrian Mościcki
żagle, wychowawca 

Konrad Wójtowicz
instruktor quadów
instruktor paintballa
instruktor żeglarstwa
trener optymistów

Konrad łączy ze sobą zamiłowanie do aktywności wodnych i lądowych. Na obozie najcześciej prowadzi zajęcia na quadach, ale spotkacie go też na pokładzie jachtu którym popłyniecie w rejs na jeziorze Ryńskim.

Wiosną i jesienią Konrad szkoli na weekendowych kursach żeglarskich na patent żeglarza jachtowego w Gdańsku.

 
   
Andrzej Nowak
były żołnierz jednostki komandosów GROM
instruktor quadów
instruktor paintballa
dowódca obozu Kaskada

Na obozie dowodzi organizacją i realizacją operacji specjalnych w których biorą udział uczestnicy obozów paintballowych, quadowych i militarnych.  Prowadzi zajęcia strzeleckie, z samoobrony i survivalu. Posiada 9 dan w systemie walki Combat 56 i mnóstwo innych uprawnień z dziedziny obrony, wojskowości i aktywnej rekreacji.
   
Paweł Zdziennicki
instruktor windsurfingu
ratownik WOPR
sternik motorowodny
żeglarz


Pasjonuje go wszystko, co jest związane z wodą. Zawsze uśmiechnięty, na obozie prowadzi zajęcia windsurfingowe, spływy kajakowe, holowania za motorówką na nartach wodnych, doskonalenie pływania wpław.
Czasem prowadzi również zajęcia żeglarskie.
   
Rafał Cichocki
kierownik rejsów żeglarskich

Prowadzi rejsy żeglarskie po Wielkich Jeziorach Mazurskich.
   
Kasper Jakubowski
instruktor quadów
instruktor paintballa


Miłośnik paintballa i quadów. Wieloletni uczestnik obozów Wandrusa. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Zawsze z głową pełną pomysłów, pozytywnie nastawiony do życia. Z wielką pasją i zaangażowaniem przekazuje uczestnikom swoje bogate doświadczenie.


 
   
.
Dorota Pankowska
wychowawca, treser psów

Pasjonatka psiego posłuszeństwa, miłośniczka Berneńskich Psów Pasterskich. Na co dzień prowadzi w Warszawie szkołę szkolenia psów „Psie Pasje”.

Pomaga w budowaniu pozytywnej relacji pies-człowiek. Prowadzi kursy z zakresu posłuszeństwa dla psów wszystkich ras i grup wiekowych. Organizuje warsztaty przygotowujące do zawodów Rally-O. Służy pomocą w socjalizacji osobom, które przyjmują pod swój dach psy ze schronisk. Posiada także doświadczenie w usługach typu petsitter (opieka nad szczeniakami w hodowli FCI).

Kadra Wandrus Travel to osoby z pasją, charyzmą, kochające przygodę.
Naszą kadrę tworzą osoby, które w sposób ciągły pracują z dziećmi i młodzieżą np. w szkołach, przedszkolach,  klubach sportowych,  domach kultury, teatrach, prowadzą drużyny harcerskie. To ludzie o szerokich zainteresowaniach, pełni  nowych pomysłów,  którzy lubią aktywnie spędzać czas. Są to osoby lubiące wyzwania, realizujące się w pracy z młodzieżą.

Współpracujemy tylko z najlepszymi.
Każda osoba przed zatrudnieniem jest gruntownie sprawdzana,  bierze udział w wieloetapowej rekrutacji.
Podczas rekrutacji obecny jest psycholog, który ocenia predyspozycje danej osoby do pracy na określonym stanowisku. Podczas trwania obozu kadra jest cały czas obserwowana przez osobę wytypowaną z biura, która czuwa i dogląda obozów z ramienia organizatora.

Kadra Wandrus Travel to gwarancja udanego obozu.
Pomysłowość, kreatywność, cierpliwość, poczucie humoru towarzyszą każdym zajęciom ponieważ  to podstawa udanej zabawy. Podczas zajęć kadra stara się zarazić swoja pasją uczestników tak, aby obóz dostarczył im niezapomnianych wrażeń. Każde zajęcia prowadzone są z zachowaniem najdalej idących norm bezpieczeństwa. Dlatego nasza kadra to gwarancja udanego i bezpiecznego obozu.

Kwalifikacje kadry
Na obozach zatrudniamy kadrę, która posiada uprawnienia zgodne z wymogami polskiego prawa - m.in. Kuratorium Oświaty. Każdy instruktor prowadzi zajęcia zgodnie ze swoją specjalizacją. Dzięki temu są one prowadzone w sposób fachowy, ciekawy a zarazem bezpieczny. Kadra bierze udział w wielu dodatkowych kursach, które pozwalają im uatrakcyjnić zajęcia z dziećmi i młodzieżą np. kursach animacji czasu wolnego, gier i zabaw.
Kadra to najczęściej osoby, które od wielu lat z nami współpracują na obozach. Dobrze znają charakterystykę swojej pracy, miejsca realizacji zajęć, współpracują ze sobą tworząc zgrany zespół.
Na obozach zatrudniamy, także fachową opiekę medyczną. Nasza Pani pielęgniarka czuwa nad zdrowiem uczestników przez całą dobę. W dniu przyjazdu dokładnie przegląda karty uczestników, rozmawia z nimi, dba o to, aby przyjmowali regularnie leki.

Kadra kierownicza
Kadra kierownicza wybierana jest z pośród nalepszych wychowawców, którzy wykazują predyspozycje na to stanowisko i od wielu lat z nami współpracują. Znają oni dorze specyfikę obozów, miejsce ich organizacji oraz kadrę. Kadra kierownicza cały czas podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych kursach.