Nasza kadra

Kadra Wandrus Travel to osoby z pasją, charyzmą, kochające przygodę.
Naszą kadrę tworzą osoby, które w sposób ciągły pracują z dziećmi i młodzieżą np. w szkołach, przedszkolach,  klubach sportowych,  domach kultury, teatrach, prowadzą drużyny harcerskie. To ludzie o szerokich zainteresowaniach, pełni  nowych pomysłów,  którzy lubią aktywnie spędzać czas. Są to osoby lubiące wyzwania, realizujące się w pracy z młodzieżą.


Współpracujemy tylko z najlepszymi.
Każda osoba przed zatrudnieniem jest gruntownie sprawdzana,  bierze udział w wieloetapowej rekrutacji.
Podczas rekrutacji obecny jest psycholog, który ocenia predyspozycje danej osoby do pracy na określonym stanowisku. Podczas trwania obozu kadra jest cały czas obserwowana przez osobę wytypowaną z biura, która czuwa i dogląda obozów z ramienia organizatora.


Kadra Wandrus Travel to gwarancja udanego obozu.
Pomysłowość, kreatywność, cierpliwość, poczucie humoru towarzyszą każdym zajęciom ponieważ  to podstawa udanej zabawy. Podczas zajęć kadra stara się zarazić swoja pasją uczestników tak, aby obóz dostarczył im niezapomnianych wrażeń. Każde zajęcia prowadzone są z zachowaniem najdalej idących norm bezpieczeństwa. Dlatego nasza kadra to gwarancja udanego i bezpiecznego obozu.


Kwalifikacje kadry
Na obozach zatrudniamy kadrę, która posiada uprawnienia zgodne z wymogami polskiego prawa - m.in. Kuratorium Oświaty. Każdy instruktor prowadzi zajęcia zgodnie ze swoją specjalizacją. Dzięki temu są one prowadzone w sposób fachowy, ciekawy a zarazem bezpieczny. Kadra bierze udział w wielu dodatkowych kursach, które pozwalają im uatrakcyjnić zajęcia z dziećmi i młodzieżą np. kursach animacji czasu wolnego, gier i zabaw.
Kadra to najczęściej osoby, które od wielu lat z nami współpracują na obozach. Dobrze znają charakterystykę swojej pracy, miejsca realizacji zajęć, współpracują ze sobą tworząc zgrany zespół.
Na obozach zatrudniamy, także fachową opiekę medyczną. Nasza Pani pielęgniarka czuwa nad zdrowiem uczestników przez całą dobę. W dniu przyjazdu dokładnie przegląda karty uczestników, rozmawia z nimi, dba o to, aby przyjmowali regularnie leki.


Kadra kierownicza
Kadra kierownicza wybierana jest z pośród nalepszych wychowawców, którzy wykazują predyspozycje na to stanowisko i od wielu lat z nami współpracują. Znają oni dorze specyfikę obozów, miejsce ich organizacji oraz kadrę. Kadra kierownicza cały czas podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych kursach.