Obozy quadowe Wandrusa - kadra  
Zuzanna Ścibior. Startuje w zawodach quadcross w Polsce i za granicą, często jako jedyna kobieta rywalizując z mężczyznami. Na quadach jeździ od 2004 roku. Startując od 2007 do 2018 roku zwyciężyła w wielu zawodach, wielokrotnie zdobywając punktowane miejsca. Instruktor sportów motorowych.


Maciej Grzechowiak "Obi". Na quadzie przejechał trzydzieści państw na pięciu kontynentach. Uczestnik i organizator wielu wypraw i imprez  quadowych w Polsce i za granicą. Propagator sportu i turystyki quadowej w Polsce. Pomysłodawca i redaktor naczelny magazynu quadowego Quadmania. Maciej prowadzi na obozach quadowych Wandrusa na Warmii i na Mazurach szkolenie na I, II i III stopień quadowych umiejętności wg systemu szkolenia quadowego Wandrusa.


Tomasz Kudełka "Dziki". Instruktor quadowy i off-road z wieloletnim doświadczeniem, organizator wielu wypraw quadowych w Polsce i za granicą, pomysłodawca i organizator słynnego bieszczadzkiego rajdu quadowego "Dzikowisko". Tomasz prowadzi na obozach quadowych Wandrusa w Bieszczadach szkolenie na IV i V stopień quadowych umiejętności wg systemu szkolenia quadowego Wandrusa.


Oskar Pieprzak. Dwukrotny Mistrz Polski w jeździe przeprawowej na quadach. Uczestnik wielu przeprawowych rajdów quadowych i zdobywca wielu miejsc medalowych. Na obozach podzieli się z Wami swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Macie wyjątkową okazję skorzystać z jego doświadczeń. Oskar poprowadzi szkolenie quadowe na obozach quadowych Wandrusa w Tatrach, w Zakopanem, w rejonie Gubałówki, szkolenie na IV i V stopień quadowych umiejętności wg systemu szkolenia quadowego Wandrusa.


Konrad Wójtowicz. Na quadach jeździ "od zawsze". Pasjonuje go również paintball i modelarstwo. Konrad łączy ze sobą zamiłowanie do aktywności wodnych i lądowych. Na obozie najczęściej prowadzi zajęcia na quadach, ale spotkacie go też na pokładzie jachtu, którym popłyniecie w rejs na jeziorze. Konrad prowadzi na obozach quadowych Wandrusa na Mazurach szkolenie na I, II i III stopień quadowych umiejętności wg systemu szkolenia quadowego Wandrusa.


Mira Szczepaniak. Pomocnik Instruktora. Na quadach jeździ od pięciu lat.