Obozy quadowe Wandrusa - kadra

Oto wybrane osoby z naszej kadry quadowej

   
Piotr Orzoł
instruktor paintballa i quadów
wychowawca
  Iwona Anioła
instruktor quadów i sportów
motorowodnych, wychowawca
  Bartek Wawrzonek
pomocnik instruktora quadów
         
   
Dawid Łysiak
instruktor paintballa i quadów
wychowawca
  Maciej Grzechowiak
na quadzie przejechał trzydzieści państw
na pięciu kontynentach. Uczestnik
i organizator wypraw i imprez quadowych
  Zuzanna Ścibior
instruktor sportów motorowych
zawodniczka w zawodach quadcross
wychowawca
         
     
Patryk
instruktor windsurfingu i quadów
wychowawca
  Konrad Wójtowicz
wychowawca, instruktor
quadów, paintballa, żaglarstwa
   
Kadra Wandrusa to osoby z pasją, charyzmą, kochające przygodę
Naszą kadrę tworzą osoby, które w sposób ciągły pracują z dziećmi i młodzieżą np. w szkołach, przedszkolach, klubach sportowych, domach kultury, teatrach, prowadzą drużyny harcerskie. To ludzie o szerokich zainteresowaniach, pełni nowych pomysłów, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Są to osoby lubiące wyzwania, realizujące się w pracy z młodzieżą.

Współpracujemy tylko z najlepszymi
Każda osoba przed zatrudnieniem jest gruntownie sprawdzana, bierze udział w wieloetapowej rekrutacji.
Podczas rekrutacji obecny jest psycholog, który ocenia predyspozycje danej osoby do pracy na określonym stanowisku. Podczas trwania obozu kadra jest cały czas obserwowana przez osobę wytypowaną z biura, która czuwa i dogląda obozów z ramienia organizatora.

Kadra Wandrusa to gwarancja udanego obozu
Pomysłowość, kreatywność, cierpliwość, poczucie humoru towarzyszą każdym zajęciom ponieważ  to podstawa udanej zabawy. Podczas zajęć kadra stara się zarazić swoja pasją uczestników tak, aby obóz dostarczył im niezapomnianych wrażeń. Każde zajęcia prowadzone są z zachowaniem najdalej idących norm bezpieczeństwa. Dlatego nasza kadra to gwarancja udanego i bezpiecznego obozu.

Kwalifikacje kadry
Na obozach zatrudniamy kadrę, która posiada uprawnienia zgodne z wymogami polskiego prawa - m.in. Kuratorium Oświaty. Każdy instruktor prowadzi zajęcia zgodnie ze swoją specjalizacją. Dzięki temu są one prowadzone w sposób fachowy, ciekawy a zarazem bezpieczny. Kadra bierze udział w wielu dodatkowych kursach, które pozwalają im uatrakcyjnić zajęcia z dziećmi i młodzieżą np. kursach animacji czasu wolnego, gier i zabaw.
Kadra to najczęściej osoby, które od wielu lat z nami współpracują na obozach. Dobrze znają charakterystykę swojej pracy, miejsca realizacji zajęć, współpracują ze sobą tworząc zgrany zespół.
Na obozach zatrudniamy, także fachową opiekę medyczną. Nasza Pani pielęgniarka czuwa nad zdrowiem uczestników przez całą dobę. W dniu przyjazdu dokładnie przegląda karty uczestników, rozmawia z nimi, dba o to, aby przyjmowali regularnie leki.

Kadra kierownicza
Kadra kierownicza wybierana jest z pośród nalepszych wychowawców, którzy wykazują predyspozycje na to stanowisko i od wielu lat z nami współpracują. Znają oni dobrze specyfikę obozów, miejsce ich organizacji oraz kadrę. Kadra kierownicza cały czas podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnych kursach. 

  
Zuzanna Ścibior. Startuje w zawodach quadcross w Polsce i za granicą, często jako jedyna kobieta rywalizując z mężczyznami. Na quadach jeździ od 2004 roku. Startując od 2007 do 2018 roku zwyciężyła w wielu zawodach, wielokrotnie zdobywając punktowane miejsca. Instruktor sportów motorowych.


Maciej Grzechowiak "Obi". Na quadzie przejechał trzydzieści państw na pięciu kontynentach. Uczestnik i organizator wielu wypraw i imprez  quadowych w Polsce i za granicą. Propagator sportu i turystyki quadowej w Polsce. Pomysłodawca i redaktor naczelny magazynu quadowego Quadmania. Maciej prowadzi na obozach quadowych Wandrusa na Warmii i na Mazurach szkolenie na I, II i III stopień quadowych umiejętności wg systemu szkolenia quadowego Wandrusa.


Konrad Wójtowicz. Na quadach jeździ "od zawsze". Pasjonuje go również paintball i modelarstwo. Konrad łączy ze sobą zamiłowanie do aktywności wodnych i lądowych. Na obozie najczęściej prowadzi zajęcia na quadach, ale spotkacie go też na pokładzie jachtu, którym popłyniecie w rejs na jeziorze. Konrad prowadzi na obozach quadowych Wandrusa na Mazurach szkolenie na I, II i III stopień quadowych umiejętności wg systemu szkolenia quadowego Wandrusa.