Impreza

Gokartowy obóz wyścigowy w Wałdowie na Mazurach

wiek: 10-12, 13-15, 16-18 lat   |   ośrodek: Bajka - Mazury, Wałdowo koło Ostródy   |   cena: od 1799 zł
Wyścigi na gokartach na profesjonalnym krytym torze. Pierwszy krok w kartingu.
Rejsy żeglarskie, wyprawy rowerowe i kajakowe i typowe aktywności obozowe

 

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
OZD 124-06-202430-06-20241899
Rezerwuj
OZD 201-07-202409-07-20242199
Rezerwuj
OZD 310-07-202418-07-20242199
Rezerwuj
OZD 419-07-202427-07-20242199
Rezerwuj
OZD 528-07-202405-08-20242199
Rezerwuj
OZD 606-08-202414-08-20242199
Rezerwuj
OZD 715-08-202423-08-20241799
Rezerwuj
.
CHARAKTERYSTYKA IMPREZY

.

Chcesz poznać technikę mistrzów kierownicy? Chcesz nauczyć się jeździć szybko gokartem?
Chcesz rozwijać swoje wyścigowe umiejętności? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś „tak”, ten obóz jest dla ciebie! Gokarty to małe, jednoosobowe pojazdy wyścigowe, przystosowane do bezpiecznego prowadzenia przez najmłodszych jak i starszych kierowców. Wyścigi na gokartach są zwykle jednym z pierwszych stopni kariery kierowcy wyścigowego. Na obozie poznacie tajniki tego sportu. Weźmiecie udział w bezpiecznej rywalizacji na wyścigowym torze według zasad obowiązujących w Fomule 1. Prowadzenie gokarta nie wymaga od nas szczególnych umiejętności jazdy. Dzięki kartingowi młodzi kierowcy uczą się poprawnych zachowań za kierownicą, doskonalą umiejętności zarówno wyścigowe jak i prawidłowego reagowania na zachowania pojazdu. Oprócz spędzania czasu na torze wyścigowym, na obozie będzie bardzo aktywny program zajęć. Zajęcia odbywają się na profesjonalnymm, krytym torze gokartowym.

Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych: rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i rowerowe, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorna kawiarenka tylko dla uczestników obozów - to wydzielone sale, gdzie (dla starsi uczestnicy także podczas początków ciszy nocnej) jest do dyspozycji bilard, ping-pong, pinballem (cymbergaj). Organizujemy też karaoke, dyskotekli, grill czy ognisko. Można rozszerzyć program o dodatkowe zajęcia: na przykład paintball, jazdy na quadach, holowanie na bananie za motorówką czy wyjście do aquaparku.


.
DLA KOGO JEST TEN OBÓZ, JAKIE UPRAWNIENIA MOŻNA OTRZYMAĆ,
PROGRAM SZKOLENIA

.
 
  • Dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gokartami i dla już jeżdżących na gokartach.
.
CZYM NASZ OBÓZ RÓŻNI SIĘ OD OBOZÓW INNYCH FIRM?
DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

.
 
ZAMIANA ZAJĘĆ
  • Naszych uczestników nie zmuszamy do uczestnictwa w określonych zajęciach. Doskonale rozumiemy, że ktoś może mieć gorszy dzień i nie chcieć iść na plażę, jechać na wycieczkę rowerową czy wypływać na jezioro kajakiem. Staramy się również umożliwiać zamianę zajęć na inne - jeśli jest to możliwe (kwestia liczebności grupy) i nie jest związane z dodatkowym kosztem. Istotne jest, aby uzgodnienia na temat zamiany zajęć dokonywać z pewnym wyprzedzeniem czasowym - na przykład na porannym apelu, a nie w momencie, kiedy wszyscy wychodzą już na zajęcia.


.
NASZ SPRZĘT - QUADY I GOKARTY NA KTÓRYCH JEŹDZIMY NA OBOZIE

.
 
  • Gokarty
    Gokarty Dino Kart,
    którymi jeżdżą uczestnicy obozów Wandrusa na torze zostały wyprodukowane przez duńską firmę Dino, należącą do czołowych i uznanych producentów gokartów w Europie. Jeździmy na profesjonalnym, krytym torze gokartowym "Kormoran" w Olsztynie
  • Więcej o torze Kormoran - tutaj
.
PROGRAM PODSTAWOWY
- zawarty w cenie obozu
.
Zajęcia na gokartach na naszym obozie to:
  • Cztery wyjazdy na profesjonalny, kryty tor tor gokartowy "Kormoran" w Olsztynie, jeden z dwóch uznanych i profesjonalnych torów kartingowych w województwie warmińsko-mazurskim.
    Podczas każdego wyjazdu bierzemy udział w trzech wyścigach, z których każdy trwa siedem minut. Podczas jednego wyjazdu spędzamy dwadzieścia jeden minut jeżdżąc na torze.
    Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych jazd na gokartach.
 
Zajęcia na gokartach
Gokarty to małe, jednoosobowe pojazdy wyścigowe, przystosowane do bezpiecznego prowadzenia przez najmłodszych jak i starszych kierowców. Na gokartach jeździmy na profesjonalnym, krytym i bezpiecznym torze kartingowym (więcej o torze tutaj). Wyścigi na gokartach są zwykle jednym z pierwszych stopni kariery kierowcy wyścigowego. Na obozie poznacie tajniki tego sportu. Weźmiecie udział w bezpiecznej rywalizacji na wyścigowym torze według zasad obowiązujących w Fomule 1. Prowadzenie gokarta nie wymaga od nas szczególnych umiejętności jazdy. Dzięki kartingowi młodzi kierowcy uczą się poprawnych zachowań za kierownicą, doskonalą umiejętności zarówno wyścigowe jak i prawidłowego reagowania na zachowania pojazdu.
  • teoria: budowa gokarta | obsługa techniczna gokarta | wiadomości wstępne dotyczące przepisów i zasad panujących na torze | wdrożenie w charakterystykę toru | znaczenie flag sygnalizacyjnych | wtajemniczenie w technikę wyczynową jazdy | wyposażenie oraz ubiór zawodnika
  • praktyka: zasady prowadzenia gokarta  | praktyczne wprowadzenie w charakterystykę toru | zaprezentowanie i omówienie sekwencji zakrętów | technika jazdy na czas | omawianie miejsc hamowania | czasówka (bestlaptime) |
  • wyścigi (race results) | klasyfikacja indywidualna i drużynowa
  • Zajęcia prowadzone są na profesjonalnym, krytym torze gokartowym "Kormoran" w Olsztynie.
.
PROGRAM DODATKOWY
- zawarty w cenie obozu
.
 
  • Jachty żaglowe. Popłyniemy na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas podstaw żeglowania i zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany członek załogi wiedzieć powinien.
  • Kajaki lub rowery wodne. Wyprawy po jeziorze, odpoczynek i rekreacja na wodzie.
  • Deski SUP. To deski przypominające windsurfingowe, na których przemieszczamy się po wodzie za pomocą wiosła kajakowego, stojąc lub siedząc.
  • Plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika, czyli słodki chillout pod czujnym okiem ratowników.
.
PROGRAM DODATKOWY DLA CHĘTNYCH UCZESTNIKÓW
- zawarty w cenie obozu
.
 
  • Windsurfing
    Osoby które chcą nauczyć się pływać na desce z żaglem zgłaszają się do kierownika obozu pierwszego lub drugiego dnia obozu. Zajęcia praktyczne na wodzie z asystą instruktora na motorówce będą dopasowane do innych podstawowych aktywności obozowych. W trakcie obozu będzie to od pięciu do siedmiu bloków zajęciowych, trwających około dwie i pół godziny każdy. Zajęcia są dostępne w wybranych turnusach.
  • Survival
    Przygotowanie prowizorycznego schronienia, budowa szałasów i legowisk z zastosowaniem podręcznych środków. Leśna i wodna kuchnia. Wyznaczanie kierunków świata, podstawy posługiwania się mapą i kompasem, wykonywanie szkiców przebytej drogi i terenu – w tym wykonanie planu terenu z uwzględnieniem skali, znaki patrolowe, imprezy na orientację.
  • Gra terenowa – podchody
    Gra harcerska polegająca na ściganiu jednej grupy osób przez drugą i wykonywaniu po drodze różnych zadań. Uciekinierzy co jakiś czas układają z patyków, szyszek, kamieni lub rysują w ziemi kierunek swojej ucieczki oraz umieszczają na trasie kartki z zadaniami. Grupa pościgowa wyrusza 15-30 minut później. Muszą po drodze wykonać wszystkie przygotowane dla nich zadania i to udokumentować. Zabawa daje najwięcej radości jeśli ma miejsce w terenie, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał, wykonywanie poleceń nie będzie utrudnione i łatwo odnajdziemy wszystkie wskazówki. Idealnym wydaje się być nasz pobliski las.
  • Olimpiada Wodna
    Rywalizacja w atmosferze zabawy, podzieleni na drużyny weźmiemy udział w wielu wodnych konkurencjach.
  • Olimpiada Sportowa
    Podzieleni na małe drużyny weźmiemy udział w wielu konkurencjach. Na uczestników czeka kilkanaście stacji, na których muszą wykonać określone zadania jak na przykład „bieg kelnera”, „kto ma więcej piegów”, „wyścig z arbuzem, „bieg w parach z balonem napełnionym wodą”. Drużyna, która uzyska najwięcej punktów wygrywa olimpiadę.
  • Wyjścia do miasta
    Do Ostródy 20 minut spacerem.
.
PROGRAM WIECZORNY
- po kolacji
.

Wieczorne Ogniska. Wspólnie spędzone wieczory przy ognisku, gitarze i kiełbaskach. Gry i Zabawy Stolikowe. W atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, weźmiemy udział w prawdziwej burzy mózgów. Nocny Maraton Filmowy. Odbywa się raz podczas trwania obozu. Filmy puszczane są z projektora. Młodsi uczestnicy oglądają filmy wybrane przez siebie do godziny 24.00. Starsi obozowicze do rana. Staramy się stworzyć klimat jak w kinie – popcorn i picie czeka na uczestników nocy filmowej. Gra Flagi. Uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny, każda z nich otrzymuje flagę, której musi bronić. Celem zabawy jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej. Jest to strategiczna gra, która bardzo integruje grupę, a żeby wygrać pojedynek, współpraca jest w niej nieodzownym  elementem. Nie sprawność jest najważniejsza w tej grze, a strategia ataku na flagę przeciwnika. Dyskoteki. Super zabawa przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych. Baloniada. Balony napełnione wodą, ręczniki i zabawa na całego, na mokro. Festiwal Kolorów. To coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez uczestników różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodsi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! I wiele innych różnorodnych zajęć.

.
WIECZORNA KAWIARENKA
- tylko dla uczestników obozów Wandrusa
.

Na większości obozów uczestnicy nie chcą iść od razu spać w trakcie ciszy nocnej. Powoduje to ciągłe interwencje kadry, która odprowadza uczestników do łóżek i ich ucisza, a oni i tak nadal nie śpią. Na obozach Wandrusa zorganizowaliśmy to inaczej. W miejscach noclegu (w domkach, pokojach) obowiązuje bezwzględna cisza nocna, natomiast wszyscy chętni starsi uczestnicy pod nadzorem kadry mogą spędzać czas w "wieczornej kawiarence" - jak to nazwali uczestnicy obozów. To kilka sal, gdzie gramy w kręgle na profesjonalnych torach, popularne gry na x-boxie, w bilard, ping-ponga, organizujemy karaoke. Zazwyczaj jest także grupa chętnych do gry w mafię. Od czasu do czasu przy tej okazji grillujemy, robimy gofry lub popcorn.

  • Więcej o Wieczornej Kawiarence - tutaj
.
WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT ORGANIZACJI I PRZEBIEGU OBOZU

.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek Wypoczynkowy BAJKA, Wałdowo 48, 14-100 Ostróda. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00.

..:: CENA ZAWIERA

  • Zakwaterowanie w domkach drewnianych 4, 5, 6, 7 osobowych, w każdym domku łazienka – wc i prysznic, w pawilonie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych typu studio (w każdym pokoju łazienka – wc i prysznic).
  • Wyżywienie – całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
  • Kadra – wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy.
  • Ubezpieczenie – NW
  • Sprzęt – potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb.
  • Wyścigi na gokartach
    Cztery wyjazdy na tor kartingowy "Kormoran" w Olsztynie. Podczas każdego wyjazdu bierzemy udział w trzech wyścigach, każdy wyścig trwa siedem minut.
  • Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ

  • Dojazd autokarem lub pociągiem - rozkład jazdy jest tutaj
  • Program Dodatkowe Atrakcje - więcej - tutaj.
  • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 PLN/os.
  • Zajęcia na gokartach - obowiązkowa dopłata 600 zł.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

  • Wiek 10 lat. 
  • Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory w biurze). 
  • Legitymacja szkolna.
  • Gokart - minimalny wzrost 1,45 m. Zajęcia na gokartach - dopłata obowiązkowa 600 zł płatna w biurze.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione, odpowiednio wypełnione dokumenty, ubranie przeciwdeszczowe, ubranie polowe (stare spodnie, bluzy), buty sportowe typu adidasy, trampki, buty typu „trapery” do marszów, sandały z dobrym zapięciem do chodzenia w wodzie, strój kąpielowy, dres, ubiór sportowy, ciepły sweter lub polar, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, środki na komary, krem z filtrem UV, przybory do szycia. Latarkę, kompas, zegarek, mały plecak. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne). Buty trekingowe „za kostkę”, rękawiczki motocyklowe lub rowerowe „bez palców. Kaucja 50 zł – zbierana na obozie.

  • Pełna lista wyposażenia i poradnik Wandrusa co zabrać na obóz i jak się spakować na obóz - tutaj

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce
- rozkład jazdy jest tutaj

.
DOJAZD ZORGANIZOWANY NA OBÓZ Z OPIEKĄ PILOTÓW

.
 
  • Dojazd zorganizowany na obóz i powrót z obozu organizujemy za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkudziesięciu większych miast w Polsce, między innymi z Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Gniezna, Iławy, Inowrocławia, Katowic, Koszalina, Krakowa, Leszna, Lęborka, Łodzi, Malborka, Poznania, Słupska, Sopotu, Szczecina, Tczewa, Torunia, Warszawy, Wrocławia. Lista miast z dojazdem zorganizowanym jest tutaj.
  • W przypadku dojazdu pociągiem opłata za dojazd zorganizowany zawiera już cenę biletu na pociąg (miejsce rezerwowane). Bilety ma ze sobą pilot grupy.
  • Każda opcja transportu zorganizowanego obejmuje przejazd pod opieką pilota do/z ośrodka, gdzie organizowany jest obóz. Pilot opiekuje się uczestnikami od/do miejsca zbiórki/wsiadania do/z ośrodka - miejsca obozu.
  • Rezerwacji dojazdu zorganizowanego należy dokonać w momencie wypełniania formularza rezerwacji na obóz. Istnieje możliwość wykupienia dojazdu w późniejszym czasie - jeśli będą dostępne miejsca.
  • Można wykupić przejazd w obie strony, lub tylko w jedną stronę (np. tylko dojazd na obóz lub tylko powrót z obozu).
  • Telefony do pilotów - publikujemy na stronie głównej dwa dni przed rozpoczęciem turnusu.
  • Rozkład jazdy, lista miast, cennik - jest tutaj.
.
GALERIE ZDJĘĆ Z OBOZÓW I NASZA KADRA

.
 
Galerie zdjęć z obozów gokartowych Wandrusa w 2023 roku. Zobaczcie, jak bawili się na obozach ich uczestnicy.Nasza Kadra.
Zobaczcie, z kim będziecie mieć zajęcia na quadach
 turnus 1 - tutaj
turnus 2 - tutaj
turnus 3 - tutaj
turnus 4 - tutaj
turnus 5 - tutaj
 Kadra quadowa
Wandrusa
- tutaj
 
.
INNE OBOZY WANDRUSA Z ZAJĘCIAMI NA QUADACH I GOKARTACH

.
 
 Obóz Quadowy stacjonarno-wyprawowy, Gierłoż  (12-15, 16-18 lat)
Dla uczestników, którzy już jeżdżą na quadach i mają zaliczony poziom II wg. programu szkolenia quadowego Wandrusa. Wielodniowa wyprawa w zróżnicowanym terenie na Mazurach i nie tylko. Teren do jazdy to setki kilometrów dróg wśród nieużytków, dróg piaszczystych i szutrowych, rozległe kompleksy leśne z drogami i dróżkami, strumienie i rzeczki które pokonujemy przez brody, wzgórza z łagodnymi i stromymi podjazdami doskonałe do szkolenia trawersów. Obóz wyprawowo-wędrowny to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy już na quadach jeżdżą samodzielnie i którzy chcą brać udział w długich wyprawach quadowych oraz mają prawo jazdy kategorii AM. Podczas obozu nocujemy w namiotach lub - w miarę możliwości - w hotelach lub pensjonatach na trasie przejazdu. Przewidziane jest przygotowywanie posiłków przez uczestników w warunkach biwakowych.
   
 Obóz Quadowy wędrowny, Gierłoż  (12-15, 16-18 lat)
Dla uczestników z prawem jazdy AM, którzy już jeżdżą na quadach i mają zaliczony poziom II wg. programu szkolenia quadowego Wandrusa. W trakcie obozu przemieszczamy się po rozległych obszarach i często nocujemy poza ośrodGłówną aktywnością uczestników będą wielogodzinne wyprawy na quadach w okolicach ośrodka po bezdrożach i terenach leśnych.To obóz dla miłośników wyścigów, rajdów i dynamicznych wypraw w terenie.
   
 Obóz Gokartowo-Quadowy, Gierłoż  (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Główną aktywnością uczestników będą jazdy na quadach w okolicach ośrodka po bezdrożach i terenach leśnych oraz wyjazdy na profesjonalny tor kartingowy. To obóz dla miłośników wyścigów, rajdów i dynamicznych wypraw w terenie. Jazda na quadach i gokartach, choć tak różna od siebie pod względem techniki i terenu, za każdym razem dostarcza jej uczestnikom mocnych wrażeń i wielkich emocji.
   
 Obóz Quadowo-Paintballowy, Gierłoż (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Quady: terenowe czterokołowce, na których wyruszamy w długie, wielokilometrowe, wyprawy. Nie jeździmy po torze przy ośrodku a w prawdziwym, zróżnicowanym terenie, każdy wyjazd to przygoda, ekspedycja w klimacie rajdu off-road. Jeździmy na bardzo dobrych quadach marki CanAm Outlander 450, 570 i Kymco 300.
Paintball to bitwy, w których naszą broń stanowią uznane na całym świecie markery typu Tippman, strzelające żelowymi kulkami. Gramy w mundurach ochronnych i specjalnych maskach. Oprócz typowych bitew rajdy, szturmowanie budynków, desanty, operacje specjalne, odbijanie zakładników.
   
 Obóz Quadowo-Windsurfingowy, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
Codzienne szkolenie windsurfingowe - na wodzie spędzamy mniej więcej pół dnia. Grupę na wodzie asekurują instruktorzy na motorówce. Startujemy z wydzielonej plaży windsurfingowej. W programie także rejsy żeglarskie, wyprawy kajakowe i liczne aktywności obozowe. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Na quadach jeździmy w prawdziwym, zróżnicowanym terenie a nie w kółko, po torze. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
   
 Obóz Quadowy+Sporty Wodne, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat)
To obóz dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas w terenie - na wyprawach quadowych i na wodzie - na rejsach żeglarskich, na wyprawach kajakowych, na desce z żaglem, na motorówce i pływając za motorówką na nartach wodnych, wakeboardzie, czy na bananie i oponce. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.
   
 Obóz Quadowo-Żeglarski, Wałdowo (10-12, 13-15, 16-18 lat) 
To obóz dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas w terenie - na wyprawach quadowych i na wodzie - na rejsach żeglarskich. Uczestnicy codziennie żeglują przez kilka godzin, oraz jeżdżą na kilkugodzinne wyprawy quadowe na quadach CanAm i Kymco (można wybrać kilka wersji czasu jazdy na quadach). Pływamy przeważnie na jachtach kabinowych średniej wielkości (6-7 metrów) dzięki czemu uczestnicy aktywnie biorą udział w obsłudze żagli i sterowaniu. Obozowe aktywności uzupełnia bogaty program zajęć dodatkowych, gry i zabawy, kąpiele i plażowanie, wieczorne ogniska i dyskoteki. Wieczorami kawiarenka tylko dla uczestników obozów (dla starszych także podczas początków ciszy nocnej) z karaoke, bilardem, ping-pongiem, pinballem, grillem czy ogniskiem. Rozszerz program o dodatkowe zajęcia: paintball, jazdy na torze gokartowym.

a

OBOZY PRZYGODY, DLA AKTYWNYCH LUB WYGODNYCH

    

    
10 Przygód
wszystkie atrakcje na jednym obozie
codziennie inne aktywności
 Obóz Taneczny
codzienne zajęcia taneczne, rejsy żeglarskie,
wyprawy kajakowe, rowery wodne
 Obóz dla Aktywnych lub Wygodnych
Sun&Fun - sami decydujecie jak spędzać dzień
aktywnie: np. na żaglach, czy wygodnie: np. na plaży

.
  
Obóz Malarsko-Rysunkowy
Ołówki, cienkopisy, pędzle, węgiel. Rysujemy, szkicujemy,
malujemy. Akwarele, tempery, akryle.
 Piłkarski szkoleniowo-treningowy
dla tych którzy chcą grać w piłkę nożną, rozwijać
swoje umiejętności, poznawać nowe triki
 Z Psem Na Wakacje - Ty i Twój piesek,
agility, podstawy posłuszeństwa, kąpiele w
jeziorze, zabawa i wypoczynek z psem
.
   
Młoda Kadra
obóz dla uczestników, którzy aktywnie pomagają
kadrze w prowadzeniu obozowych zajęć
 Przygody i Eksploracji
dla tych, którzy lubią eksplorować, poznawać, odkrywać
i aktywnie spędzać czas

Galeria imprezy