Impreza

Obóz Przygody dla Dorosłych

Mazury - Ryn

Przekonajcie się jak wypoczywają Wasze dzieci...

terminy / Rezerwacja online!

kododdoopiscena
ORD 102-07-202012-07-20201999
Rezerwuj
ORD 213-07-202023-07-20201999
Rezerwuj
ORD 324-07-202003-08-20201999
Rezerwuj
ORD 404-08-202014-08-20201999
Rezerwuj
ORD 515-08-202025-08-20201999
Rezerwuj

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Jak to zrobić, żeby odpocząć samemu na wakacjach i do tego by nasze dziecko się nie nudziło. Sprawdźcie sami, drodzy rodzice jak wiele atrakcji może wam dostarczyć pobyt nad jeziorem. Zapraszamy do naszego ośrodka na Mazurach, wraz ze swoimi pociechami. Dla opiekunów odpoczywających maluszków przewidziany jest szereg atrakcji. W czasie gdy nasze pociechy uczestniczą w programowych zajęciach na swoim obozie, rodzicom proponujemy aktywny wypoczynek. Część programu jest przewidziana do realizacji dla rodziców wraz z dziećmi.


..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski w Rynie, ul. Mazurska 17. Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Rozpoczęcie 1 dnia od godz. 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godz. 10.00.

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - domki z łazienką (wc+prysznic), lub pokoje z łazienką (wc+prysznic) w pawilonie.
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Kadra - wykwalifikowani instruktorzy.
Ubezpieczenie - NW.
Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb.
Realizację programu w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ  
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna (wzory w biurze).

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione, wypełnione dokumenty, ubranie przeciwdeszczowe i terenowe (polowe), buty sportowe (adidasy, trampki) oraz turystyczne („trapery”), sandały do ochrony stóp w wodzie, strój kąpielowy, dres, polar itp., środki na komary, krem UV, zegarek, zeszyt, ołówek, długopis,  mały plecak na wycieczki terenowe, czapkę z daszkiem, rękawiczki żeglarskie lub rowerowe (bez palców) lub skórzane (nie ocieplane - ochrona rąk przed liną). Prosimy o zaopatrzenie się w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne).


..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Rodzice/opiekunowie nocują w pokoju razem ze swoim dzieckiem, które jest uczestnikiem Maluszkowego Obozu Przygody lub innego tematycznego

..:: PROGRAM
Quady
To czterokołowe pojazdy łączące cechy samochodu terenowego i motoru. Sprawdzimy jak zachowują się w zróżnicowanym terenie. To maszyny, które umożliwiają nam bezpieczne i stabilne pokonywanie nawet najtrudniejszych tras. Okolice ośrodka obfitują w tereny wymarzone do jazdy na tych maszynach – leśne drogi i dróżki, dzikie ścieżki, mokradła, poprzecinane większymi i mniejszymi pagórkami lub wzniesieniami a wszystko to nad pięknymi i czystymi mazurskimi jeziorami. Weźmiemy także udział w zawodach: jeździe na czas, pokonywanie toru przeszkód.
Paintball
To broń na żelowe kulki, pozwalająca stworzyć iluzję prawdziwej bitwy. Podzieleni na zespoły stoczymy ze sobą bitwy wśród leśnego gąszczu.
Kajaki lub rowery wodne
Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze, a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
Warsztaty plastyczne
Proponowane przez nas zajęcia są wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. W klimacie zabawy będziemy uczyć się jak w przyjemny sposób można stworzyć „coś z niczego” uruchamiając własną wyobraźnię. Zajęcia te, to propozycja wyczarowania różnorodnych prac plastycznych. Robótki ręczne, takie jak: wycinanie, lepienie, malowanie czy rysowanie kształtują zarówno działania dowolne jak i celowe u dziecka, rozwijają jego wyobraźnię ale przede wszystkim dostarczają nam dużo zabawy.
Mini zawody ping-ponga
Dla maluchów i rodziców przygotowaliśmy zawody w tenisie stołowym. Do rywalizacji mogą przystąpić wszyscy chętni. Drużyny mogą mieć różne konfiguracje, np. rodzic przeciw rodzicowi, dzieci przeciwko dzieciom, dzieci przeciwko rodzicom. Celem zajęć oprócz zabawy jest idea szerzenia olimpizmu oraz zasady fair play.
Jachty żaglowe
Popłyniemy na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas podstaw żeglowania i zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany członek załogi wiedzieć powinien.
Zamek Ryński
Dla głodnych historii proponujemy zwiedzanie Zamku Ryńskiego. Najstarsze informacje o zamku krzyżackim, który dał początek osadzie i późniejszemu miastu pochodzą z kroniki Wiganda z Marburga z 1377 roku. Wspaniałe wnętrza, pięknie zachowane elementy gotyckich portali i sklepień, bogaty zbiór oryginalnych elementów uzbrojenia, charakterystycznych dla wojsk prominencji wschodniej i wojska słowiańskiego - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Państwa.
Zajęcia taneczne
W trakcie zajęć poznajemy Światowy Program Taneczny czyli najbardziej popularne i znane tańce, które królują na weselach, dancingach, dyskotekach i innych zabawach towarzyskich. Oprócz nauki tańca prezentujemy również formy towarzyskie, których znajomość zapewnia pewność siebie i dobre samopoczucie w każdej sytuacji towarzyskiej.


..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.
Ceny za transport na imprezy Wandrusa obowiązują osoby uprawnione do zniżki szkolnej, studenckiej. W przypadku jej braku osoby dopłacają różnicę w opłacie za bilet przy wpłacie za imprezę.

Galeria imprezy