Obozy quadowo-gokartowe

Główną aktywnością uczestników będą jazdy na quadach w okolicach ośrodka w Rynie
po bezdrożach i terenach leśnych oraz wyjazdy na profesjonalny tor kartingowy w Mrągowie.

Oprócz tego czas spędzimy na rejsach żeglarskich, wyprawach rowerowych, spływach kajakowych,
Dopełnieniem obozowego dnia będzie odpoczynek na plaży, kąpiele na kąpielisku, gry sportowe,
wieczorne spotkania w kawiarence i wiele innych.

 

  • Szczegółowy opis obozu z możliwością rezerwacji miejsca jest tutaj


.:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Główną aktywnością uczestników będą jazdy na quadach w okolicach ośrodka w Rynie po bezdrożach i terenach leśnych oraz wyjazdy na profesjonalny tor kartingowy w Mrągowie. To obóz dla miłośników wyścigów, rajdów i dynamicznych wypraw w terenie. Jazda na quadach i gokartach, choć tak różna od siebie pod względem techniki i terenu, za każdym razem dostarcza jej uczestnikom mocnych wrażeń i wielkich emocji.
Gokarty to małe, jednoosobowe pojazdy wyścigowe, przystosowane do bezpiecznego prowadzenia przez najmłodszych jak i starszych kierowców. Na gokartach jeździmy na profesjonalnym torze kartingowym w Mrągowie. Wyścigi na gokartach są zwykle jednym z pierwszych stopni kariery kierowcy wyścigowego. Na obozie poznacie tajniki tego sportu. Weźmiecie udział w bezpiecznej rywalizacji na wyścigowym torze według zasad obowiązujących w Fomule 1. Prowadzenie gokarta nie wymaga od nas szczególnych umiejętności jazdy. Dzięki kartingowi młodzi kierowcy uczą się poprawnych zachowań za kierownicą, doskonalą umiejętności zarówno wyścigowe jak i prawidłowego reagowania na zachowania pojazdu.
Quady czy ATV (All Terrain Vehicle) – to pojazdy, które z pewnością dostarczą nam wspaniałej zabawy i adrenaliny. Przygodę z quadami rozpoczynamy od ich stopniowego opanowania. Pierwsze jazdy z instruktorem i pod jego czujnym okiem, odbywamy po prostym terenie, następnie pokonujemy coraz większe wertepy. Aż wreszcie nadejdzie dzień pierwszego, upragnionego rajdu terenowego. Okolice ośrodka obfitują w tereny wymarzone do jazdy na tych maszynach – leśne drogi i dróżki, dzikie ścieżki, mokradła, poprzecinane większymi i mniejszymi pagórkami lub wzniesieniami, a wszystko to nad pięknymi i czystymi mazurskimi jeziorami.  Oprócz spędzania czasu na quadach i gokartach, na obozie będzie czas na wypoczynek i kąpiele na plaży a także innea aktywne zajęcia - wyprawy rowerowo-kajakowe, rejsy żeglarskie,

..:: DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OBÓZ? CZYM RÓŻNI SIĘ OD OBOZÓW INNYCH FIRM?

  • Najwięcej zajęć na quadach i gokartach ze wszystkich organizatorów obozów w Polsce.
  • Na quadach jeździmy w prawdziwym, zróżnicowanym terenie, a nie w kółko, po torze.
  • Posiadamy własne quady, a nie wynajmujemy je od kogoś. Dzięki temu zajęcia na quadach mogą odbywać się codziennie a nie dwa lub trzy razy w ciągu obozu.
  • Na gokartach jeździmy na dużym, profesjonalnym torze w Mrągowie (dojazd z miejsca obozu trwa około 15 minut).
  • Oprócz zajęć programowych - w zależności od profilu obozu - uczestnicy wypływają w rejsy żeglarskie, biorą udział w zajęciach z survivalu. Odbywają się zajęcia z podstaw pierwszej pomocy. Do dyspozycji mamy rowery i kajaki.